Home Atelier - aranżacja wnętrz Warszawa

Home Atelier to studio projektowania wnętrz stworzone przez architekt wnętrz Anetę Rosińską-Dadsi absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Pracownia od 2007r. realizuje indywidualne projekty nie tylko w Warszawie ale również na terenie całego kraju i poza jego granicami zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem zasad ergonomii oraz indywidualnych preferencji swoich Klientów. Różnorodność stylów, dopasowanej do wnętrza i jego użytkowników kolorystyki, lekkość w kreowaniu przestrzeni wskazują na wielowymiarowość i wszechstronność umiejętności naszego zespołu doświadczonych i kreatywnych projektantów. Nasze projekty wnętrz wykonujemy z entuzjazmem i ogromnym zaangażowaniem a tworzone aranżacje emanują wyczuciem smaku i estetyki.

Home Atelier zajmuje się projektowaniem i kreowaniem przestrzeni, w której esencja tkwi w zachowaniu harmonii i równowagi przeciwieństw, w której doświadczamy spokoju, ładu, porządku zarówno tego wewnętrznego jak i zewnętrznego, jakim jest nasze mieszkanie. Wiedza z zakresu Gemancji i Feng Shui wspomaga w określaniu formy i geometrii w sposób, który pozwala na zachowanie płynności przepływu energii, ruchu, niezbędnego do świadomego funkcjonowania w każdej dziedzinie naszego życia.

Home Atelier wszechstronnie aranżuje oryginalne i ponadczasowe wnętrza: wizualizuje już istniejące, modernizuje, wyposaża. Wprowadza nową jakość do rezydencji, domów, mieszkań, biur czy hoteli przy zachowaniu pełnej funkcjonalności wnętrza. Tworzy wnętrza ergonomiczne, funkcjonalne i wygodne do życia, wyróżniające się ponadczasowym stylem i harmonijnym pięknem. Dzięki temu wspaniale wpływają na samopoczucie i satysfakcję użytkowników.

Home Atelier udziela również porad w zakresie aranżacji, doboru kolorystyki, oświetlenia, materiałów wykończeniowych i wyposażenia. Specjalizuje się w opracowaniu projektów a także w ich kompleksowej realizacji, m.in. w zakresie stolarki meblowej, mebli wolnostojących oraz niestandardowych elementów wystroju wnętrz, takich jak malarstwo sztalugowe i ścienne, kominki, ogrody zimowe czy fontanny.